.

.

Ekvivalent H3C 10GBASE-LR SFP+ primopredajnik,10G 1310nm 10KM SFP+ optički modul sa dvostrukim LC veza i DDM

Ekvivalent H3C 10GBASE-LR SFP+ primopredajnik,10G 1310nm 10KM SFP+ optički modul sa dvostrukim LC veza i DDM

KM 84.42
KM 80.00
Iz robe
Dostupno.


10 G 1310nm 10 KM SFP+ optički modul sa dvostrukim LC veza i DDM funkcije,u skladu sa H3 C sytem
PROIZVOD KARAKTERISTIKE
10 Gb/s serijskim optički interfejs skladu da 802.3 ae 10 GBASE-LR.
1310nm DFB odašiljač, PIN foto-detektor
Na 10km poruku na SMF
Dupleks LC konektor
Metala ložu, za donji EMI
Električni interfejs skladu da SFF-8431
Specifikacije za 10 gb / s "SFP+"
2-žicu interfejs za upravljanje
Specifikacije u skladu sa SFF 8472
Jedan za 3,3 V napajanje
Moć disipaciju
Slučaj operativni temperatura udaljenost : -5°C do 70°C
PRIJAVE
10 GBASE-LR/LW 10 G Ethernet
STANDARD
Skladu sa SFF-8472 SFP+ MSA.
Skladu da SFP+ SFF-8431 i SFF-8432.
Skladu da 802.3 ae 10 GBASE-LR.
Ro HS Zadovoljavajuće.
Naša Fabrika
Uvjerenja
Pakujem
Za transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcs
Maltene molim vas da pročitate pažljivo
DOSTAVA
1. Mi smo brod roba svih zemalja širom svijeta.
1.1 Mi pružamo slobodna isporuka sa Epacket u Sjedinjenim Državama,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram,isporuka vrijeme je za 7-20days.ako vrijednost paket je više od Neće biti optužen poreza.
1.2 U Kini Post Registrovana Zrak Mail je i slobodna isporuka,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram, Ovo isporuka način mogu dovesti do glavne zemlje na svijetu,obično isporuku vrijeme je 16~35days,osim za Braizil,to će biti 60~90days.
1.3 međunarodna Izrazi, kao što DHL, HITNA pomoć, Fed Ex, UPS,TNT su slobodni na vaš zahtev,troškovi će biti na kupce račun.Mi ćemo pokušati da nađemo najbolje isporuka putu prema drugoj lokaciji da spasi teretni. Troškove transporta se računaju i odredi paket je težine i veličina.
2. Sve dužnosti i porezi su odgovornost kupca.
3. Da bi se stvari glatko, molim potvrdi tvoju odredište adresu i broj nakon što si napraviti uplatu. Hvala!
4. Ako imaš isporuka zahtjev, molim vas da kontaktirate nas, a mi bi biti srećan da ti udovoljim.
5. Za Braizil mušterije,molim te uključuje PDV-a broj u red informacije,Naređenja možda kasniti ako mi nemamo svoju PDV-a broj.
5. Većina Kupca Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje!
GARANTUJEM
Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala. Sve optički transceivers prošli funkcionalan test i starenja test. Mi pružamo 3 godine garancija za sve optički transceivers od datum isporuke.
Vrati & Povrat
Ako niste zadovoljni sa proizvod(s) ste kupili smo će povrat novca kada stvari poslati nazad.Dat ćemo povrat novca ako stvari su se vratili u njihovo prvobitno stanje.
Šta SMO OPSKRBU
Imamo zaliha sve vrste kompatibilni optički primopredajnik modula, uključujući SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, što su bidi,CWDM,DWDM i druge poseban primopredajnik modula.

O proizvodu

Kompatibilni:
h3c
:
Opmedia
:
SFP+-10G-LR-H3

Kupci takođe biraju