.

.

Za KONJA Kompatibilni, J9151A 10G 10km SFP LR Primopredajnik modul

Za KONJA Kompatibilni, J9151A 10G 10km SFP LR Primopredajnik modul

KM 74.98
Iz robe
Dostupno.


Za KONJA Kompatibilni, J9151 A 10 G 10km SFP+ LR Primopredajnik modul
100% kompatibilni,Testiran na dobre uvjete garantovano
Visokog kvaliteta sa CE&FCC certifikat,1 Godinu zamjena i 3 Godine garanciju.
Telekom razredu kvalitet,takmičarski cijena, samo 10% -20% od orignal je cijena
Proizvod Stanju
Nudimo visoko kvalitetne SFP(mini-GBIC) primopredajnik modul to je 100% skladu sa orignal oni, može u potpunosti vjerovati za tvoju najzahtjevnijih LAN/WLAN prijavu,glas projekat, ili mreže raspored, sve proizvod nosi 3 godine garancija i život tehničku podršku.
Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove. Sve uvoz dužnosti i porezi su odgovornost kupca. Sadržaj je poslao da kupac je potvrdio adresu od ponedeljka do petka (Vikend& Praznik isključeni) Molim vas provjeriti svoje brodske adresu pažljivo prije odlaska. Ako želiš da mijenjati adresu, pariz ljubazno nas kontaktirati,Inače, bilo kakve promjene informacije mogu biti primećeni jednom poslat
NAPOMENA :
Predmet će biti prebačen iz hong konga;
Dostava put razlikuje od 3 do 25 radnim danom :
SAD/Glavni Europeancountries10~15working dana
Drugim zemljama15~25working dana
Hitno,pariz nekako izabrati izraze kao DHL,UPS,Fedex i tako dalje.
Jer listu ograničenja, nismo ubaciti mnoge stvari.
Većina Kupci Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje! ! ! ! ! ! ! !
Garancija&Vrati Mi pružamo 1 godinu zamjena i 3 godine održavanje garancija. Garancija ne pokriva zloupotreba, ostecenja, oštecenja od vode, gubitka ili krađe. Sve kupovine možda se vratio within14 dana od dana od kupovine za povrat novca ili zamjenu. Sve proizvode mora biti u njihovo prvobitno stanje. Roba koji je oštećen ili nestala komponente, nije refundable
Kontaktirajte Nas, nadamo se da si srecan sa naših proizvoda i službi i u red nas nagraditi s pet zvjezdica rejting. Tvoj pozitivan feedback će biti sjajno encourgement za nas u budućnosti posao. Ako imaš nešto vrijedno sugestije ili bilo kakvih problema sa naše stvari ili isporuka. Molimo vas da nas kontaktirati odmah pre nego što si nam dao neutralan ili negativna povratne informacije. Ćemo odgovor ni na jedno pitanje u roku od 24 sata (osim Vikend i Praznike ). Onda ćemo sve od sebe da riješim taj problem što je PRIJE moguće.
O Nama Dobrodošli u našu Aliexpress radnju! Osnovao u 2008, Shenzhenu IO-VEZA tehnologija Co., Ltd je vodeći proizvođač, nudi optičkog transceivers,optičke patch žice i optičke opremu.Svoje proizvode su isporučili područja iz Kine na cijelom svijetu Smo novog prodavača u Aliexpress, međutim, sa našom velikom timu, primarni izvor, ponudit ćemo bolje i bolje kvalitete, Takmičarski cijenu i oprezni službe.

O proizvodu

:
J9151A
:
IO-LINK
:
Paket:
sfp
udaljenost:
10km
Talasnu dužinu:
1310nm
Podaci Stopa:
10g
kabl tip:
Singlemode
konektor:
Dupleks LC
DDM/DOME:
Podrške
is_customized:
Yes

Kupci takođe biraju